Aromalarımızın En Pratik Şekilde Kullanımı:


Sitemizdeki tüm aromalar 1lt içime hazır Alkole eklenecek şekilde formüle edilmiştir.


-400ml Etl Alc + 600ml su ile Toplam 1lt içime hazır alkol elde edip, 1 adet 10ML aromanızın tümünü dökünüz.


- 1lt Etil alkole 1,2-1,3lt su ekleyip alkolünüzü hazırlarsanız,   2 adet 10ML lik aroma/kit  yeterli gelecektir.


Kendi İçkimi Nasıl Yaparım?

Sitemizde Çeşitli Kategorilerde satışa sunulan Aromalarımız ile, İçki yapım Rehberi:


Etl Alc Hazırlığı:


Etil Alkolünüzün kokusunu uçurmak ve içim kolaylığı sağlamak için suyunu sıcak eklemeliyiz. Kaynar olmamalı, kaynamaya yakın (70-80 derece) civarlarında eklenip, soğuyana kadar ağzı açık bekletilirse hem sert kokusu uçacaktır, hemde havalanmış olacaktır. Daha sonrasında oda sıcaklığına gelene kadar (1-1,5 saat) bekletilince, aromanızı eklemeye hazır hale gelecektir.


Şeker ilavesi kişisel bir tercihtir, ancak Saf litresi başına 2-3 şeker eklenirse içim hissi daha yumuşak olacaktır.

*Eğer tercihiniz meyveli ürünler olursa (meyve aromalı votkalar, cinler ve bal aromalı viskiler), mutlaka Saf etil Alkol litresi başına 10-15 şeker eklenmelidir ki, meyve aromasının tadı öne çıksın ve orjinalindeki lezzetine en yakın hale gelsin.


Gerekli Malzemeler;  Aktif Karbon , Filtre Kağıdı,  Huni,  Şişe

Aktif Karbonumuzu içerisindeki tozlardan arındırmak ve ilk baştaki koyu rengini akıtmak için musluk altında birkaç dakika yıkıyoruz.  Bu işlemi Hunide hazırlamış olduğumuz kömürümüz ile, süzme işlemine başlamadan öncede yapabiliriz.

- Hunimizin içerisine Kağıt Fitremizi yerleştiriyoruz, ve iyice ıslatarak hunimizin içerisine tam oturmasını sağlıyoruz. 

- Karbonumuzu kağıt filtremizin üzerine çıkmayacak şekilde döküyoruz. 

- Alc'ü süzmek için kullanacağımız Şişemize hazırlamış olduğumuz Hunimizi yerleştirip, Alc'ü yavaş yavaş  dökerek süzüyoruz.


Püf Noktası: İdeal içim için 2 veya 3 kez süzmenizi öneriyoruz.. 


Püf Noktası: Daha yumuşak ve akıcı bir içim için hazırlamış olduğumuz ürüne,  1 - 2 ML (40 - 80 damla) Bitkisel Gliserin ilave edebiliriz..İçkimi Nasıl Hazırlarım;

- Hazırlamış olduğunuz 1LT Bitmiş ürüne , istediğiniz aromanızı (10ML) ekleyip sallayarak aromanın eşit miktarda dağılmasını sağlıyoruz. 

Sonrasında demlenmeye bırakıyoruz.  Ve Keyifle tüketiyoruz.  İşte bu kadar Kolay...